تبلیغات
مرصاد - حسین آقا دمت گرم : جانا سخن از زبان ما میگویی
مرصاد

حسین آقا دمت گرم : جانا سخن از زبان ما میگویی

یکشنبه 8 خرداد 1390

نویسنده: عمار |

اتوبوس كه چپ نشده ! (یادداشت روز)

می گویند؛ شخصی برای دوست دوچرخه سوارش كه تازه فوت كرده بود، خرما خیرات می كرد. یكی از رهگذران به جای آن كه مانند بقیه، یك خرما بردارد و فاتحه ای بخواند، پنجه در سینی انداخت و مشت خود را پر از خرما كرد. صاحب عزا كه از فرصت طلبی او ناراحت شده بود، مچ او را گرفت و به ملامت گفت؛ چه خبرته آقا؟! اتوبوس كه چپ نشده؟! یك دوچرخه سوار به جدول زده و فوت كرده!

روز پنج شنبه- 5 خردادماه- آیت الله هاشمی رفسنجانی در مراسم بزرگداشت حماسه سازان جامعه پزشكی در دوران جنگ تحمیلی، با اشاره تلویحی به ماجرای اخیر و حركت دشمن پسند جریان انحرافی، سخنان به ظاهر مبهم و دوپهلو- و در مواردی صریح و بی پرده- داشته اند كه درباره آن با توجه به مواضع شناخته شده ایشان مخصوصا طی دو سال اخیر، گفتنی هایی هست؛
1- آقای هاشمی رفسنجانی با تلویحی نزدیك به تصریح از جریان انحرافی نفوذ كرده در حلقه نزدیك به رئیس جمهور محترم یاد كرده و تلاش می كند حركت اخیر این جریان انحرافی را نشانه حقانیت مواضع دو سال گذشته خویش معرفی كند و حال آن كه مواضع و عملكرد جریان انحرافی به وضوح و بی كم و كاست با فتنه 88 همسو و هم جهت بوده است و آنچه این جریان نفوذی در پی آن بود- و شاید هنوز هم به خیال خام خود در پی آن باشد- فقط به عنوان بخشی از خیانت و جنایت بزرگ و فراموش نشدنی سران و حامیان آشكار و نهان فتنه 88 قابل ارزیابی است. بنابراین جناب آقای رفسنجانی كه طی 2 سال گذشته به گونه ای نه چندان پنهان و در مواردی كاملا آشكار از سران و عوامل فتنه حمایت كرده اند، نمی توانند و نباید جریان یاد شده را در تقابل با خود تلقی كنند چه رسد به این كه علیه این جریان موضع گرفته و به اقدام زشت و ناپسند آن اعتراض كنند! باید از آقای هاشمی رفسنجانی پرسید؛ كدامیك از مواضع پلشت جریان انحرافی را می توان آدرس داد كه فتنه گران - متاسفانه مورد حمایت شما- صدها برابر، زشت تر و مشمئز كننده تر از آن را مرتكب نشده باشند؟!
2- تا آنجا كه به مسئولان عالی رتبه نظام و توده های عظیم مردم فداكار و اصولگرا مربوط است، بلافاصله بعد از مشاهده انحراف در جریان یاد شده، با هوشیاری و بصیرت مثال زدنی و پیروی همیشگی از خط رهبری، در مقابل این انحراف قد علم كردند و زاویه گرفتگان از بستر اصلی و تعریف شده انقلاب را محكوم كرده و علیه آنها به مقابله برخاستند. آیا، همین یك فقره به تنهایی حكایت از آن ندارد كه نظام، مردم و مسئولان در صراط مستقیم اسلام و انقلاب گام برمی دارند؟ بنابراین اتفاق خاصی نیفتاده است كه حضرتعالی برای «هشدار» و توصیه و نصیحت درباره آن، احساس تكلیف كرده باشید ! آیا اصولگرایان- به معنی گسترده كلمه- كه در مقابل انحراف ایستاده اند قابل ملامت هستند یا كسانی كه در جریان فتنه 88، آن همه جنایت، خیانت، وطن فروشی و همراهی با سرویس های جاسوسی آمریكا و اسرائیل و انگلیس را به وضوح مشاهده كردند و دم برنیاوردند؟!
گفتنی است نشریه آمریكایی «فارین پالیسی» طی مقاله ای خطاب به دولتمردان آمریكایی كه ایران را به نقض حقوق بشر متهم می كنند، نوشته بود؛ «آقای اوباما، شما بعد از افشای جنایات وحشیانه ماموران آمریكایی در زندان گوانتانامو، قول تعطیلی این بازداشتگاه را دادید ولی علی رغم تمامی اسنادی كه از وقوع جنایت در گوانتانامو حكایت می كرد، به وعده خود عمل نكردید، اما جمهوری اسلامی ایران بلافاصله پس از اطلاع از نقض حقوق بشر در زندان كهریزك، دستور تعطیلی آن را صادر كرد. بنابراین، شما قابل ملامت و اعتراض هستید كه جنایت در گوانتانامو را دیدید و سكوت كردید، نه جمهوری اسلامی ایران كه برای مقابله با نقض حقوق بشر، حتی مسئولان برگزیده خود را نیز بركنار كرد؟!».
3- آقای رفسنجانی در مراسم یاد شده گفته است «همه باید تلاش كنیم اعتماد برخی از مردم را كه به تردید افتاده اند، برگردانیم» و توضیح نداده اند منظورشان از «برخی از مردم» چه كسانی است؟ اگر توده های چند ده میلیونی مردم را می فرمایند كه آنها در حماسه بی نظیر 9 دی و سپس 22 بهمن و ... بارها نشان داده اند به چه كسانی اعتماد ندارند و برای كدام دیدگاه و عقیده تا پای جان ایستاده اند. و اما اگر مقصود جناب هاشمی، گروه ها و جریاناتی نظیر منافقین و بهایی ها و ماركسیست ها و سلطنت طلب ها و عبدالمالك ریگی ها و غارتگران بیت المال است كه با سران فتنه مورد حمایت ایشان ائتلاف كرده بودند و نتانیاهو با صراحت از آنها با عنوان «بزرگترین سرمایه اسرائیل در داخل ایران»! یاد می كرد كه باید از زبان حضرت امام(ره) خطاب به آقای هاشمی گفت؛ اگر آنها به نظام اعتماد كنند، نظام باید به حركت خود با چشم «خیانت» نگاه كند! راستی مگر همه این جریانات فاسد و جرثومه های فساد و تباهی آشكارا و بی پرده با دست اندركاران فتنه 88 در ائتلاف نبودند؟! این كه قابل انكار نیست، هست؟! چرا جناب هاشمی درباره این ائتلاف شوم مهر سكوت بر لب زده بودند و در اعتراض به آن لب تر نفرمودند، كه هیچ! از فتنه گران به صراحت نیز دفاع و حمایت كردند؟!
4- آقای هاشمی فرموده اند «آمار دروغ دادن، ادعای دروغ كردن، پول بیخودی مصرف كردن كه مردم می فهمند یك بازی است و بیت المال را به غارت بردن برای خرید چند رأی و امثال این چیزها دیگر در مردم جواب نمی دهد».
درباره این بخش از سخنان آیت الله هاشمی رفسنجانی اگرچه گفتنی های فراوانی است ولی تنها به چند مورد از آن بسنده می كنیم ؛
الف: فرموده اند «آمار دروغ دادن» خب! چه كسی می تواند انبوه خدمات برجسته دولت نهم و دهم را انكار كند؟ ساخت ده ها سد، هزاران كیلومتر راه، صدها كارخانه و نیروگاه، موشك های دوربرد، زیردریایی، فرستادن ماهواره به فضا، پیشرفت های خیره كننده در عرصه های نانو تكنولوژی، سلول های بنیادین، رادیو ایزوتوپ ها، دستاوردهای هسته ای، برخورداری تقریبا تمامی روستاهای ایران از برق و گاز، رسیدگی به محرومان و مستضعفان و بركشیدن این اقشار از سطوح زیرین جامعه به بالاترین سطح ها و مسئولیت ها و... و... كه قابل انكار نیست و به قول شما «مردم می فهمند». باید از جناب هاشمی كه خود مسئولیت بالای اجرایی داشته اند و از مقوله كار و پیشرفت باخبرند پرسید چه كسی می تواند اینهمه خدمات را كه در پاره ای از موارد «بی نظیر» بوده است انكار كند و ارائه فهرست آن به مردم را «آمار دروغ»! تلقی كند؟! هیچكس خدمات عمرانی آقای هاشمی در دوران ریاست جمهوری ایشان را نفی نمی كند ولی كدام ناظر بی طرف و باانصافی می تواند این واقعیت را انكار كند كه دولت نهم و دهم ده ها و در پاره ای از موارد صدها برابر دولت سازندگی به مردم خدمت كرده است؟ آمار خدمات دولت نهم و دهم را با آمار مشابه در دولت های سازندگی و اصلاحات مقایسه بفرمائید. كدام دروغ است؟!
ب: آقای هاشمی به «ادعای دروغ» اشاره كرده اند كه باید گفت؛ چه كسانی به توصیه «جرج سوروس» و «جین شارپ» ادعای دروغ تقلب در انتخابات را مطرح كردند و با آن كه خود مسئولیت انجام چند انتخابات را داشتند و می دانستند تقلب در مقیاس میلیونی ناممكن است در این شیپور فریب دمیدند؟! و بعد از آن كه آب ها از آسیاب افتاد و عوامل اصلی به دستور گرفتن برای اشاعه این دروغ اعتراف كردند نیز حاضر به تكذیب ادعای دروغ خود نشدند؟ چه كسانی برای تامین خوراك تبلیغاتی بیگانگان در مجلس ختم «زنده »ها شركت كرده و اشك ریختند! و روی قبرهایی كه «مرده» نداشت عزا گرفتند؟! چه كسانی به دروغ ادعای شكنجه و تجاوز در زندان ها را مطرح كردند؟ چه كسانی؟! و... و صد البته حق با آقای هاشمی است كه می فرمایند «مردم این دروغ ها را باور نمی كنند» چرا كه اگر باور می كردند طومار فتنه آمریكایی- اسرائیلی 88 را درهم نمی پیچیدند و حماسه بی نظیر 9 دی را علیه فتنه گران نمی آفریدند.
ج: جناب آقای هاشمی از غارت بیت المال گله كرده اند كه البته، نمونه هایی از آن قابل نفی نیست ولی این نمونه ها از سوی كسانی است كه اولا؛ برخی از آنان با فتنه گران همخوان و هم پیاله بوده اند و ثانیا؛ با غارت های كلان بیت المال در دوران سازندگی و اصلاحات قابل مقایسه نیست. اینجا یك سؤال از جناب آقای هاشمی در میان است؛ چند فقره از پرونده های كلان فساد اقتصادی و غارت بیت المال كه ماجرای آنها به دادگاه نیز كشیده شده و اسناد آن موجود است، در دوران ریاست جمهوری ایشان بوده است؟! و چند فقره نبوده است؟!
د: درباره هزینه بیت المال برای جمع آوری آراء سخن گفته اند كه البته، برخی از تحركات این روزها قابل انكار نیست ولی جریانی كه در این راستا حركت می كند به شدت مورد اعتراض قرار گرفته و هم اكنون رسیدگی به صحت و سقم ماجرا در كمیسیون اصل 90 مجلس در جریان است. اما، مگر در همین جریان فتنه 88، پول های كلان غارت شده از مردم و مبالغ هنگفت و نجومی كمك های مالی ملك عبدالله پادشاه عربستان، پادشاه اردن و بسیاری از كشورهای اروپایی برای جمع آوری آراء مردم به نفع نامزد فتنه گران هزینه نشد؟ و حتی پس از فتنه نیز، مگر برای فلانی هفته ای 40 میلیون تومان پرداخت نمی شد. ولی همه دیدند كه نتیجه ای در پی نداشت. بنابراین باید با جناب آقای هاشمی همصدا شد كه «این چیزها دیگر در مردم جواب نمی دهد»!
5- ایشان در همان مراسم فرموده اند «امروز دشمنان ما، چهار چشمی ما را نگاه می كنند و دنبال رخنه می گردند تا حضور بیشتری پیدا كنند. این چیز روشنی است و همه می توانند آن را بفهمند. خدا كند كه ما هم این چشم باز را داشته باشیم».
این بخش از سخنان آقای هاشمی با توجه به حمایت آشكار مثلث آمریكا، اسرائیل و انگلیس از فتنه 88 كه مورد حمایت ایشان بود و حضور ده ها عامل تابلودار سرویس های اطلاعاتی بیگانه و گروه های تروریستی و ضد انقلاب در اردوگاه فتنه یاد شده، تعجب آور و ابراز آن از سوی ایشان تاسف بار است و باید از آقای رفسنجانی پرسید آیا می توانید آنهمه وابستگی دوستان مورد حمایت خویش به دشمنان بیرونی را انكار كنید؟! آیا بسیاری از عوامل اصلی فتنه 88 در سطح مشاوران، برنامه ریزان و سردمداران این فتنه هم اكنون به آمریكا و انگلیس پناهنده نشده اند؟ آیا عطاءالله مهاجرانی، وزیر كابینه و معاون رئیس جمهور دولت های سازندگی و اصلاحات و سخنگوی دوستان فتنه گر شما امروزه تحت مدیریت شبكه MI6 انگلیس نیست؟ و آن دیگری حداقل دو بار به اسرائیل سفر نكرده است؟ آیا جناب خاتمی با جرج سوروس صهیونیست ملاقات نكرده و دستورات دیكته شده او را به كار نگرفته است؟ آیا «مایكل لدین»، «جان كین»، «تموتی اش» و... عضو بیرونی فتنه 88 نبوده اند؟ آیا شیمون پرز با صراحت اعلام نكرده بود كه اصلاح طلبان- یعنی دوستان شما- سربازان اسرائیل هستند كه به نمایندگی از رژیم صهیونیستی با جمهوری اسلامی درافتاده اند؟ آیا اوباما حمایت مالی، تبلیغاتی و سیاسی از دوستان فتنه گر شما را وظیفه قطعی و غیرقابل چشم پوشی آمریكا ندانسته بود؟ آیا كمك های هنگفت ملك عبدالله سعودی به حساب سران فتنه واریز نشده بود. راستی همین دو هفته قبل آقای عطاءالله مهاجرانی سخنگوی سران فتنه با ملك عبدالله در یك نشست خصوصی در ریاض شركت كرده بود. آیا فتنه گران در روز قدس به نفع اسرائیل شعار ندادند؟ آیا روز 13 آبان به نفع آمریكا عربده نكشیدند؟ و...
جناب آقای هاشمی! سخن از رخنه بیگانگان نیست. پای «دروازه» در میان است و این دروازه را فتنه گران مورد حمایت شما به روی دشمنان اسلام و انقلاب و امام و مردم باز كرده بودند.
حسین شریعتمداری

نظرات() 
viagra fat loss
چهارشنبه 22 خرداد 1398 05:01 ب.ظ

Do you mind if I quote a few of your articles as long as I provide credit and sources back to your blog? My website is in the very same niche as yours and my users would truly benefit from a lot of the information you present here. Please let me know if this alright with you. Regards!
Dominique
چهارشنبه 13 تیر 1397 07:14 ق.ظ
Hi, of cоurse this article is genuiely pleasant аnd I
have learned ⅼot of tһings fгom іt regaгding blogging.
tһanks.
Nikos
یکشنبه 3 تیر 1397 11:44 ب.ظ
Hi there, itss leasant post abⲟut media print, ѡe alⅼ be familiar ѡith media іs a enmormous souyrce of fаcts.
Stone Jana
یکشنبه 3 تیر 1397 09:18 ب.ظ
Right noᴡ it seems like BlogEngine iѕ thе preferred blogging platform ɑvailable riɡht now.
(fгom what I've reаd) Ιs thаt whаt you're using on yօur
blog?
кредит готівкою кредобанк
شنبه 22 اردیبهشت 1397 05:28 ق.ظ
кредит 24/7 онлайн
беспроцентный кредит на карту
украина
кредит онлайн на карту без отказа круглосуточно
где взять кредит на карту
без отказа
позики онлайн на карту
кредит без отказа круглосуточно
гроші онлайн на карту україна
depforce price
شنبه 1 اردیبهشت 1397 09:10 ق.ظ
Have yoou ever thought about including a little bbit mlre than juust your articles?
I mean, whaat you say is fundamentyal andd all.
But think about iff you added soe great images orr video clips
to give yokur posts more, "pop"! Your contenbt iss excellent bbut woth imageds and videos, this site could undeniabbly
be one of the greaztest in iits niche. Superb blog!
How much does it cost to lengthen your legs?
شنبه 1 مهر 1396 04:58 ب.ظ
When someone writes an article he/she maintains the image of a user in his/her mind that how a user can be
aware of it. Thus that's why this article is great.
Thanks!
http://garzacczursnegy.jimdo.com/2016/02/20/the-ideal-solution-to-leg-length-difference-are-shoe-lifts
سه شنبه 17 مرداد 1396 10:42 ق.ظ
For newest information you have to go to see world-wide-web and on the web I found
this website as a finest web page for most up-to-date
updates.
Kim
دوشنبه 16 مرداد 1396 10:22 ب.ظ
Hello, I think your website could be having browser compatibility problems.

Whenever I look at your web site in Safari, it looks fine but when opening in Internet
Explorer, it has some overlapping issues. I just wanted to provide you with a quick heads up!
Aside from that, excellent blog!
joellestifel.hatenablog.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:53 ب.ظ
Hi! I simply want to offer you a big thumbs up for
your excellent info you have right here on this post.
I will be returning to your blog for more soon.
ivanahatchel.jimdo.com
جمعه 13 مرداد 1396 06:44 ق.ظ
hey there and thank you for your information –
I've definitely picked up something new from
right here. I did however expertise some technical points using this site,
as I experienced to reload the site lots of times previous to I could get it to load properly.
I had been wondering if your web hosting is OK? Not that I am complaining, but slow loading instances times will very
frequently affect your placement in google and can damage your high quality score
if ads and marketing with Adwords. Anyway I am adding this RSS
to my email and could look out for much more of your respective interesting
content. Ensure that you update this again very soon.
What causes pain in the Achilles tendon?
سه شنبه 3 مرداد 1396 08:12 ب.ظ
If you desire to increase your experience only keep visiting this site and be updated with the most recent news posted here.
manicure
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 02:26 ب.ظ
I pay a quick visit each day some blogs and websites to read articles or reviews,
but this weblog provides feature based writing.
BHW
یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 07:42 ق.ظ
Article writing is also a fun, if you be acquainted
with afterward you can write if not it is difficult to write.
BHW
شنبه 2 اردیبهشت 1396 04:28 ق.ظ
Excellent blog you have got here.. It's difficult to find quality writing like
yours nowadays. I seriously appreciate people like you!
Take care!!
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 07:06 ب.ظ
Have you ever thought about including a little bit more than just
your articles? I mean, what you say is fundamental and all.
However think about if you added some great pictures or video clips to give your posts
more, "pop"! Your content is excellent but with pics and
videos, this site could undeniably be one of the very best
in its niche. Wonderful blog!
BHW
دوشنبه 21 فروردین 1396 05:28 ق.ظ
Stunning quest there. What occurred after? Good luck!
manicure
جمعه 18 فروردین 1396 03:38 ب.ظ
I am really thankful to the owner of this web page who has shared this enormous paragraph at at this place.
manicure
جمعه 11 فروردین 1396 06:24 ق.ظ
I simply couldn't leave your website before suggesting that I actually enjoyed the
usual info an individual supply to your visitors? Is
going to be again often in order to check up on new posts
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

← آخرین پستها

← نویسندگان

← ابر برچسبها

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :