تبلیغات
مرصاد - زلزله در اپوزیسیون! نفوذی بعدی كیست؟
مرصاد

زلزله در اپوزیسیون! نفوذی بعدی كیست؟

شنبه 21 خرداد 1390

نویسنده: عمار |

زلزله در اپوزیسیون! نفوذی بعدی كیست؟

پخش مستند «الماسی برای فریب» كه گوشه های نفوذ سیستم اطلاعاتی جمهوری اسلامی در عمق محافل ضدانقلاب مقیم اروپا و آمریكا را به تصویر كشیده، باعث یك زلزله تمام عیار در این محافل شده است.

این محافل با حمله شدید به عناصر مرتبط با رضا مدحی طی دو سال گذشته، از خود پرسیده اند نفر بعدی كه به ایران می گریزد و از اندرونی اپوزیسیون خبر می برد چه كسی خواهد بود؟ رجب مزروعی؟ اردشیر امیر ارجمند؟ مجتبی واحدی؟ محسن مخملباف یا...؟ آنچه می خوانید گزیده ای از این بازتاب هاست كه در عین حال ابعادی از ضربه وارده به ضد انقلاب را روایت می كند.
سایت صهیونیستی بالاترین در واكنشی نوشت: رضا مدحی كه خود را به گروه های اپوزیسیون نزدیك كرده بود، به تازگی سر از تهران درآورده است. او خود را تاجر الماس معرفی كرد و با هدف نزدیك شدن به اپوزیسیون، گره جنبش جمع یاران را راه اندازی كرده به افرادی مانند امیرحسین جهانشاهی، نوری زاده، خوانساری، مخملباف، عبدالله مهتدی و دهها نفر دیگر نزدیك شده بود. او همچنین تلاش كرده بود تعدادی از روزنامه نگاران را در خارج بخرد.
بالاترین در مطلب دیگری كنترل خود را از دست داده و می نویسد: كدام خری این مدحی را جذب كرد؟ بارها به رفقای دوروبر می گفتیم جو زده عمل نكنیم تا رو دست نخوریم. واقعا برای برخی دوستان مقیم خارج متأسفیم كه كلی ادعا دارند ولی فقط آبروی اپوزیسیون را می برند. ای نوری زاده خائن! امروز می فهمیم كه اپوزیسیون خارج واقعا هیچ است.

پایگاه اینترنتی ایران گلوبال نیز در واكنشی قابل تأمل نوشت: «استهزای فریب خوردگانی كه خام مأمور وزارت اطلاعات شده بودند و می پنداشتند مشغول برپا ساختن «دولت در تبعید»اند، زمانی براه می افتد كه در پی همایش سكولارهای سبز در تورنتو می رویم تا مقدمات «همایشی ممكن» را براه بیاندازیم و این نخستین باری نیست كه این آقایان به نام اپوزیسیون ایرانی در پروژه سازی های خود همه مبارزات و امید برای دست یازی به آزادی را به سخره می گیرند سال هاست كه همین مافیا با تسلط اش بر رسانه ها در خیال و رویای بهره وری های شخصی، جنبش سیاسی اپوزیسیون را بازیچه خود قرار داده اند. وجود اینها چیزی جز توهین به اپوزیسیون نیست».
این پایگاه ضدانقلابی می افزاید: امروز با بر ملا شدن چنین گندابی می توان به عمق فاجعه حضور این مافیا در زندگی سیاسی اپوزیسیون پی برد. می توان به نقش آفرینی شان در رسانه های فارسی زبان در تایید و انكار این و آن جریان اندیشید و دریافت كه سی و دو سال دكان های دونبشه سیاست و اندیشه چه زخم هایی بر پیكر اپوزیسیون فرود آورده اند. این رویداد خیانتی بزرگ بود.
اما بخوانید از پایگاه اینترنتی خودنویس كه می پرسد پس از غافلگیری اخیر، در نوبت بعدی باید منتظر سورپرایز كدام یك از افراد دیگری بود كه خود را به عنوان اپوزیسیون در اروپا و آمریكا جا زده اند؛ «بر مدحی ها سرزنشی وارد نیست كه آنها براساس مأموریت جمهوری اسلامی، انجام وظیفه می كنند اما سوالات بسیاری درباره مداحان مدحی ها وجود دارد. دو سال است كه فریاد می زنیم و می نویسیم این جماعت كه با چپاول سرمایه های مردم ایران در خارج كشور آشیانه گزیده و مدام به نام مردم ایران در رسانه ها و توسط به اصطلاح مفسرین خبری و سیاسی تبلیغ شده و جنبش سبز را ملك مشاع خویش می دانند به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و نباید به زنده و مرده این عناصر اعتماد كرد. هرچه ما بیشتر نوشتیم بیشتر متهم به تفرقه گشتیم. بی پرده از آقای نوری زاده كه مدعی بود با بدنه سپاه ارتباط دارد و مدحی به او اطلاعات می دهد، می پرسیم در برابر این رسوایی چه پاسخی دارید؟ مورد مشكوك مشابه سناریوی كمپین سفارت سبز توسط حیدری كنسول ایران در نروژ است. ارتباط حیدری با جهانشاهی و مدحی چه می تواند باشد؟»
«خودنویس» اضافه كرد: اینك باید از آقای نوری زاده پرسید كه این جریان نفوذی تا كجا می تواند در میان اپوزیسیون پیش رفته باشد و چه تضمینی وجود دارد كه فردا، آقایان امیرارجمند و یا واحدی و مزروعی در صداوسیمای جمهوری اسلامی آفتابی نشوند؟ آیا وقت آن نرسیده است دست وابستگان رژیم همچون مدحی و مداحان آنها و كسانی كه سعی در ارتباط گرفتن با آنها براساس منافع شخصی می نمایند، از میان اپوزیسیون جنبش سبز كوتاه شود؟
سایت اپوزیسیونی «رادیو كوچه» یكی دیگر از رسانه های ضدانقلابی بود كه با عصبانیت نوشت: آنچه در الماس فریب مشهود است اینكه بخشی از اپوزیسیون خارج كشور عملكرد بسیار ضعیفی در این ماجرا داشته و آثار و نتایج بسیار زیانباری را متوجه اپوزیسیون خواهد كرد. با پخش این فیلم، اطلاعیه اخیر وزارت اطلاعات مبنی بر دستگیری 30 جاسوس آمریكا و متلاشی كردن یك شبكه پیچیده جاسوسی و خرابكاری وابسته به سازمان سیا معنای بیشتری پیدا می كند. متاسفانه در اثر سهل انگاری برخی اعضای اپوزیسیون در همكاری با مدحی و گروه یاران بی شماری از افرادی كه در داخل ریسك همكاری با خارج را پذیرفته بودند، در معرض خطر دستگیری و حتی اعدام قرار گرفته اند. از سوی دیگر فراموش نكنیم كه به قول معروف با «تو زرد از آب درآمدن» فردی كه خودش و گروه خیالی اش دو سال تمام سوژه اپوزیسیون بوده، انتشار خبرها، تحلیل ها و اظهارات جعلی و بی اساسش ضربه ای سخت بر پیكر اعتماد به جنبش وارد خواهد آورد كه بازسازی آن كار آسانی نخواهد بود. این اتفاق شاید زنگ خطری را برای كنشگران و مبارزان و اعضای اپوزیسیون خارج از كشور به صدا درآورده باشد تا به این راحتی فریب هركسی را نخورده و به قیمت اضافه كردن یك فرد به جمع مخالفان رژیم با آبرو و جان و امنیت مخالفان بی شماری بازی نكنند.
در همین حال سایت بالاترین در نوشته دیگری با نگرانی پرسیده است: نوری زاده ادعا می كرد كه مدحی 13سال منبع او بوده اما حالا همین فرد سرباز گمنام رژیم از آب درآمده است. به راستی چرا و با چه انگیزه ای علیرضا نوری زاده وی را برای اولین بار به عنوان مبارز در رسانه ها به مردم معرفی كرد؟ بعد از علیرضا مدحی چه كسان دیگری به تهران خواهند رفت؟ محسن مخملباف و علیرضا نوری زاده و امیرعباس فخرآور و محمدی؟ كدام یك؟ همین نوری زاده و تلویزیون كانال یك بودند كه مدحی چماقدار رژیم را تطهیر می كردند و او را به عنوان مبارز و... معرفی می كردند، خود نوری زاده هم از مدتها پیش توسط اربابان مدحی خریداری شده و در زمان شاه هم برای ساواك كار می كرد، نوری زاده عاشق كاركردن برای سرویس های اطلاعاتی است.
این رسانه وابسته به اپوزیسیون پرسیده است: این بابارو چه جوری به ایران برگردانده اند؟ نوری زاده آدم شهرت طلبی است كه به هر دست و پازدنی است می خواهد خود را شخص مهمی معرفی كند و این هم سرانجام كارش.
وبلاگ «یار دبستانی» از همكاران شبكه بالاترین نیز این گونه نوشته كه؛ آشنایی من با مدحی 7 ماه قبل در یكی از مسنجرها بود. مدحی با كمال صراحت ادعا كرده بود جمهوری اسلامی تا 3 ماه دیگر سقوط خواهد كرد. وقتی این را گفت دیگر مطمئن شدم كه كلكی در كار اوست(!)
در این میان بخوانید از امیرفرشاد ابراهیمی كه همین چند ماه پیش تهدید كرده بود به ایران بازمی گردد و همه پته اپوزیسیون كلاهبردار را روی آب می ریزد. او اكنون می نویسد؛ بسیاری از همان ابتدا با تردید به سخنان مدحی می نگریستند و بسیاری متعجب از اینكه چطور فردی كه به گفته خود از دل نظام آمده، هنوز از گرد راه نرسیده، این چنین مطرح می شود و دربستر حوادث ملتهب قرار گرفته است. اما هرچه بود اكنون وی در تهران است.
ابراهیمی می نویسد: بی شك اولین كسانی كه تریبون های اطلاع رسانی خود را آن هم در حد وسیع و گسترده و مداوم در اختیار این فرد معلوم الحال گذاشته و از او یك «قهرمان ملی» و «سردار تواب» ساختند باید پاسخگو باشند. جواب ناامید كردن آنهایی كه ساعتها می نشستند پای رادیوها و تلویزیونها و برنامه های هیجانی وی را می دیدند و به سقوط جمهوری اسلامی امیدوار می شدند را چه كسی اكنون باید بدهد؟

نظرات() 
toronto weed vape shops
پنجشنبه 10 مرداد 1398 09:50 ق.ظ
Is the one stop purchase all vape items.
what is the price of viagra at costco
چهارشنبه 22 خرداد 1398 05:01 ب.ظ

Link exchange is nothing else but it is only placing the other person's blog link on your page at proper place and other person will also do similar in support of you.
keto Fat protein Chart
جمعه 17 خرداد 1398 05:06 ب.ظ
People frequently confuse ketosis with ketoacidosis.
drunk driving attorney
سه شنبه 6 آذر 1397 11:34 ق.ظ
Pretty component to content. I simply stumbled upon your site and in accession capital to assert that I get in fact enjoyed account
your weblog posts. Any way I will be subscribing to your augment or even I fulfillment you access constantly
quickly.
local chiropractor
یکشنبه 29 مهر 1397 04:10 ق.ظ
I am really grateful to the holder of this site who has
shared this impressive post at at this place.
Mose
جمعه 27 مهر 1397 01:17 ق.ظ
I loved as much as you'll receive carried out right here.
The sketch is tasteful, your authored material stylish.
nonetheless, you command get got an impatience over that
you wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again since
exactly the same nearly a lot often inside case you shield this increase.
Dalton
یکشنبه 22 مهر 1397 06:45 ق.ظ
Hello, i think that i saw you visited my blog so i came to “return the favor”.I am trying
to find things to enhance my web site!I suppose its ok to use some of your ideas!!
Crystal
جمعه 20 مهر 1397 06:11 ق.ظ
I'm impressed, I have to admit. Rarely do I encounter a blog that's
equally educative and interesting, and let me tell you, you have hit the nail on the head.
The problem is something which not enough people are speaking
intelligently about. Now i'm very happy that I came across this during my hunt for something relating to this.
Matthias
پنجشنبه 19 مهر 1397 12:36 ق.ظ
What's Going down i'm new to this, I stumbled upon this I have discovered It
absolutely helpful and it has helped me out loads.
I hope to give a contribution & assist other users like its helped me.
Good job.
Selena
دوشنبه 16 مهر 1397 12:21 ق.ظ
I am curious to find out what blog platform you are utilizing?

I'm having some small security issues with my latest website and I'd like to find something more safe.

Do you have any suggestions?
Clint
جمعه 6 مهر 1397 06:49 ق.ظ
I think that everything posted was actually very reasonable.
However, what about this? what if you added a little information? I ain't saying your content is
not good., but suppose you added a title to possibly get a person's attention? I mean مرصاد -
زلزله در اپوزیسیون! نفوذی بعدی كیست؟ is kinda plain. You might look at Yahoo's home page and see how they
create news titles to grab people to click. You might try adding a video
or a picture or two to get people excited about what you've written. In my opinion, it could bring your blog a little bit more interesting.
Kelle
دوشنبه 2 مهر 1397 09:53 ق.ظ
Hello, I enjoy reading all of your article post. I like to write a little comment to support you.
More
دوشنبه 26 شهریور 1397 01:02 ق.ظ
Combine this characteristic featuring its capacity
to provide a quality workout, and you're simply surely embracing the
best equipment there is. There are some benefits that one could gain from
working out on a treadmill that you just cannot get having
an elliptical. Whether your goals are to shed weight, improve your fitness level or increase your overall body strength then any sort of
elliptical home fitness equipment is definitely for you.
Bushnell Pro X7 with JOLT
یکشنبه 25 شهریور 1397 06:45 ب.ظ
And you can find a huge number of reviews online which
demonstrates a fairly large number of golfers employ
this magical device. This is on top in the cost with the device itself, so component that
into the budget. If yours does, you might discover how to employ this feature for your first several rounds.
Best Rated Bagless Vacuum Cleaners
یکشنبه 25 شهریور 1397 06:45 ب.ظ
Well, first thing you must do is usually to ensure that the carpet cleaner is just not plugged in, which all moving
parts aren't inside a hazardous and potentially dangerous position. These comprise from the crevice tool, which handles all sorts
of corners and baseboards inside the cleaning process.
Ease of removing and replacing the dirt canister - Rather
than collecting dirt and debris in the bag that may be removed and tossed
in the garbage, bagless vacuums collect dirt
aand debris in a very cup or canister that you'll need
to empty regularly.
Joma Jewellery London
یکشنبه 25 شهریور 1397 04:46 ب.ظ
Enhance your arms with an assortment of rings and preserve your eye on the time in a watch from the wonderfully wearable collection.
new
یکشنبه 25 شهریور 1397 08:59 ق.ظ
you are in reality a excellent webmaster. The site loading
speed is amazing. It sort of feels that you are doing any distinctive trick.
Also, The contents are masterwork. you have done a great task on this matter!
Tori Begnoche
چهارشنبه 7 شهریور 1397 09:38 ب.ظ
Heya i'm for the first time here. I found this board and I in finding It truly helpful & it helped me out much. I am hoping to give one thing again and help others like you aided me.
Metso Jaw Crusher Parts
چهارشنبه 7 شهریور 1397 07:50 ب.ظ
You really make it appear really easy with your presentation however I in finding this matter to be really one thing that I feel I'd never understand. It sort of feels too complex and extremely extensive for me. I am taking a look forward for your subsequent put up, I will try to get the dangle of it!
stitch onesie hot topic
چهارشنبه 31 مرداد 1397 09:58 ب.ظ
Very soon this website will be famous among all blogging visitors, due to it's pleasant articles
what are mink lashes
چهارشنبه 10 مرداد 1397 07:46 ق.ظ
I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your site to come back in the future. All the best
animal onesie for adults
چهارشنبه 10 مرداد 1397 07:46 ق.ظ
I used to be able to find good advice from your articles.
микрозайм на карту онлайн срочно
شنبه 22 اردیبهشت 1397 05:12 ق.ظ
кредит онлайн на карту срочно украина
компаньон финанс взять кредит
займ онлайн круглосуточно на карту
микрокредит круглосуточно
круглосуточный онлайн кредит на карту в украине
cash up кредит
круглосуточный займ на карту онлайн
Joma Jewellery UK
دوشنبه 20 فروردین 1397 05:44 ق.ظ
The world spans 22 square km and covers many vibrant areas equivalent
to Covent Garden, Holburn, Hampstead and King’s Cross.
Robert's BJ boy
دوشنبه 20 فروردین 1397 03:52 ق.ظ
But its difficult to show that that's the situation with complex social animals with big ranges
unless they are injured.
طراحی سایت مشهد
یکشنبه 3 دی 1396 04:04 ب.ظ
ممنون خیلی خوب بود
How can you get taller in a week?
شنبه 1 مهر 1396 08:05 ب.ظ
I all the time used to study piece of writing in news
papers but now as I am a user of net thus from now I
am using net for posts, thanks to web.
Why do they call it the Achilles heel?
شنبه 18 شهریور 1396 06:49 ب.ظ
I blog quite often and I genuinely appreciate your information. Your article has truly
peaked my interest. I'm going to take a note of your site and
keep checking for new information about once per week. I opted in for your Feed too.
foot pain
سه شنبه 14 شهریور 1396 11:12 ق.ظ
Thank you for the good writeup. It if truth be told used
to be a amusement account it. Look complex to far added agreeable from
you! However, how can we keep in touch?
How long does it take to recover from Achilles injury?
سه شنبه 7 شهریور 1396 02:23 ب.ظ
What's up to every one, since I am genuinely keen of
reading this website's post to be updated regularly.
It includes nice information.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

← آخرین پستها

← نویسندگان

← ابر برچسبها

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :