مرصاد

زلزله در اپوزیسیون! نفوذی بعدی كیست؟

شنبه 21 خرداد 1390

نویسنده: عمار |

زلزله در اپوزیسیون! نفوذی بعدی كیست؟

پخش مستند «الماسی برای فریب» كه گوشه های نفوذ سیستم اطلاعاتی جمهوری اسلامی در عمق محافل ضدانقلاب مقیم اروپا و آمریكا را به تصویر كشیده، باعث یك زلزله تمام عیار در این محافل شده است.

این محافل با حمله شدید به عناصر مرتبط با رضا مدحی طی دو سال گذشته، از خود پرسیده اند نفر بعدی كه به ایران می گریزد و از اندرونی اپوزیسیون خبر می برد چه كسی خواهد بود؟ رجب مزروعی؟ اردشیر امیر ارجمند؟ مجتبی واحدی؟ محسن مخملباف یا...؟ آنچه می خوانید گزیده ای از این بازتاب هاست كه در عین حال ابعادی از ضربه وارده به ضد انقلاب را روایت می كند.
سایت صهیونیستی بالاترین در واكنشی نوشت: رضا مدحی كه خود را به گروه های اپوزیسیون نزدیك كرده بود، به تازگی سر از تهران درآورده است. او خود را تاجر الماس معرفی كرد و با هدف نزدیك شدن به اپوزیسیون، گره جنبش جمع یاران را راه اندازی كرده به افرادی مانند امیرحسین جهانشاهی، نوری زاده، خوانساری، مخملباف، عبدالله مهتدی و دهها نفر دیگر نزدیك شده بود. او همچنین تلاش كرده بود تعدادی از روزنامه نگاران را در خارج بخرد.
بالاترین در مطلب دیگری كنترل خود را از دست داده و می نویسد: كدام خری این مدحی را جذب كرد؟ بارها به رفقای دوروبر می گفتیم جو زده عمل نكنیم تا رو دست نخوریم. واقعا برای برخی دوستان مقیم خارج متأسفیم كه كلی ادعا دارند ولی فقط آبروی اپوزیسیون را می برند. ای نوری زاده خائن! امروز می فهمیم كه اپوزیسیون خارج واقعا هیچ است.

پایگاه اینترنتی ایران گلوبال نیز در واكنشی قابل تأمل نوشت: «استهزای فریب خوردگانی كه خام مأمور وزارت اطلاعات شده بودند و می پنداشتند مشغول برپا ساختن «دولت در تبعید»اند، زمانی براه می افتد كه در پی همایش سكولارهای سبز در تورنتو می رویم تا مقدمات «همایشی ممكن» را براه بیاندازیم و این نخستین باری نیست كه این آقایان به نام اپوزیسیون ایرانی در پروژه سازی های خود همه مبارزات و امید برای دست یازی به آزادی را به سخره می گیرند سال هاست كه همین مافیا با تسلط اش بر رسانه ها در خیال و رویای بهره وری های شخصی، جنبش سیاسی اپوزیسیون را بازیچه خود قرار داده اند. وجود اینها چیزی جز توهین به اپوزیسیون نیست».
این پایگاه ضدانقلابی می افزاید: امروز با بر ملا شدن چنین گندابی می توان به عمق فاجعه حضور این مافیا در زندگی سیاسی اپوزیسیون پی برد. می توان به نقش آفرینی شان در رسانه های فارسی زبان در تایید و انكار این و آن جریان اندیشید و دریافت كه سی و دو سال دكان های دونبشه سیاست و اندیشه چه زخم هایی بر پیكر اپوزیسیون فرود آورده اند. این رویداد خیانتی بزرگ بود.
اما بخوانید از پایگاه اینترنتی خودنویس كه می پرسد پس از غافلگیری اخیر، در نوبت بعدی باید منتظر سورپرایز كدام یك از افراد دیگری بود كه خود را به عنوان اپوزیسیون در اروپا و آمریكا جا زده اند؛ «بر مدحی ها سرزنشی وارد نیست كه آنها براساس مأموریت جمهوری اسلامی، انجام وظیفه می كنند اما سوالات بسیاری درباره مداحان مدحی ها وجود دارد. دو سال است كه فریاد می زنیم و می نویسیم این جماعت كه با چپاول سرمایه های مردم ایران در خارج كشور آشیانه گزیده و مدام به نام مردم ایران در رسانه ها و توسط به اصطلاح مفسرین خبری و سیاسی تبلیغ شده و جنبش سبز را ملك مشاع خویش می دانند به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و نباید به زنده و مرده این عناصر اعتماد كرد. هرچه ما بیشتر نوشتیم بیشتر متهم به تفرقه گشتیم. بی پرده از آقای نوری زاده كه مدعی بود با بدنه سپاه ارتباط دارد و مدحی به او اطلاعات می دهد، می پرسیم در برابر این رسوایی چه پاسخی دارید؟ مورد مشكوك مشابه سناریوی كمپین سفارت سبز توسط حیدری كنسول ایران در نروژ است. ارتباط حیدری با جهانشاهی و مدحی چه می تواند باشد؟»
«خودنویس» اضافه كرد: اینك باید از آقای نوری زاده پرسید كه این جریان نفوذی تا كجا می تواند در میان اپوزیسیون پیش رفته باشد و چه تضمینی وجود دارد كه فردا، آقایان امیرارجمند و یا واحدی و مزروعی در صداوسیمای جمهوری اسلامی آفتابی نشوند؟ آیا وقت آن نرسیده است دست وابستگان رژیم همچون مدحی و مداحان آنها و كسانی كه سعی در ارتباط گرفتن با آنها براساس منافع شخصی می نمایند، از میان اپوزیسیون جنبش سبز كوتاه شود؟
سایت اپوزیسیونی «رادیو كوچه» یكی دیگر از رسانه های ضدانقلابی بود كه با عصبانیت نوشت: آنچه در الماس فریب مشهود است اینكه بخشی از اپوزیسیون خارج كشور عملكرد بسیار ضعیفی در این ماجرا داشته و آثار و نتایج بسیار زیانباری را متوجه اپوزیسیون خواهد كرد. با پخش این فیلم، اطلاعیه اخیر وزارت اطلاعات مبنی بر دستگیری 30 جاسوس آمریكا و متلاشی كردن یك شبكه پیچیده جاسوسی و خرابكاری وابسته به سازمان سیا معنای بیشتری پیدا می كند. متاسفانه در اثر سهل انگاری برخی اعضای اپوزیسیون در همكاری با مدحی و گروه یاران بی شماری از افرادی كه در داخل ریسك همكاری با خارج را پذیرفته بودند، در معرض خطر دستگیری و حتی اعدام قرار گرفته اند. از سوی دیگر فراموش نكنیم كه به قول معروف با «تو زرد از آب درآمدن» فردی كه خودش و گروه خیالی اش دو سال تمام سوژه اپوزیسیون بوده، انتشار خبرها، تحلیل ها و اظهارات جعلی و بی اساسش ضربه ای سخت بر پیكر اعتماد به جنبش وارد خواهد آورد كه بازسازی آن كار آسانی نخواهد بود. این اتفاق شاید زنگ خطری را برای كنشگران و مبارزان و اعضای اپوزیسیون خارج از كشور به صدا درآورده باشد تا به این راحتی فریب هركسی را نخورده و به قیمت اضافه كردن یك فرد به جمع مخالفان رژیم با آبرو و جان و امنیت مخالفان بی شماری بازی نكنند.
در همین حال سایت بالاترین در نوشته دیگری با نگرانی پرسیده است: نوری زاده ادعا می كرد كه مدحی 13سال منبع او بوده اما حالا همین فرد سرباز گمنام رژیم از آب درآمده است. به راستی چرا و با چه انگیزه ای علیرضا نوری زاده وی را برای اولین بار به عنوان مبارز در رسانه ها به مردم معرفی كرد؟ بعد از علیرضا مدحی چه كسان دیگری به تهران خواهند رفت؟ محسن مخملباف و علیرضا نوری زاده و امیرعباس فخرآور و محمدی؟ كدام یك؟ همین نوری زاده و تلویزیون كانال یك بودند كه مدحی چماقدار رژیم را تطهیر می كردند و او را به عنوان مبارز و... معرفی می كردند، خود نوری زاده هم از مدتها پیش توسط اربابان مدحی خریداری شده و در زمان شاه هم برای ساواك كار می كرد، نوری زاده عاشق كاركردن برای سرویس های اطلاعاتی است.
این رسانه وابسته به اپوزیسیون پرسیده است: این بابارو چه جوری به ایران برگردانده اند؟ نوری زاده آدم شهرت طلبی است كه به هر دست و پازدنی است می خواهد خود را شخص مهمی معرفی كند و این هم سرانجام كارش.
وبلاگ «یار دبستانی» از همكاران شبكه بالاترین نیز این گونه نوشته كه؛ آشنایی من با مدحی 7 ماه قبل در یكی از مسنجرها بود. مدحی با كمال صراحت ادعا كرده بود جمهوری اسلامی تا 3 ماه دیگر سقوط خواهد كرد. وقتی این را گفت دیگر مطمئن شدم كه كلكی در كار اوست(!)
در این میان بخوانید از امیرفرشاد ابراهیمی كه همین چند ماه پیش تهدید كرده بود به ایران بازمی گردد و همه پته اپوزیسیون كلاهبردار را روی آب می ریزد. او اكنون می نویسد؛ بسیاری از همان ابتدا با تردید به سخنان مدحی می نگریستند و بسیاری متعجب از اینكه چطور فردی كه به گفته خود از دل نظام آمده، هنوز از گرد راه نرسیده، این چنین مطرح می شود و دربستر حوادث ملتهب قرار گرفته است. اما هرچه بود اكنون وی در تهران است.
ابراهیمی می نویسد: بی شك اولین كسانی كه تریبون های اطلاع رسانی خود را آن هم در حد وسیع و گسترده و مداوم در اختیار این فرد معلوم الحال گذاشته و از او یك «قهرمان ملی» و «سردار تواب» ساختند باید پاسخگو باشند. جواب ناامید كردن آنهایی كه ساعتها می نشستند پای رادیوها و تلویزیونها و برنامه های هیجانی وی را می دیدند و به سقوط جمهوری اسلامی امیدوار می شدند را چه كسی اكنون باید بدهد؟

نظرات() 
http://beste-testosteronboosters-de.eu/TestXCore.html
دوشنبه 14 بهمن 1398 10:35 ق.ظ
With thanks for sharing this well put together web-site.
Audry
پنجشنبه 12 دی 1398 04:28 ق.ظ
And with out my child carrierr it could be difficult.
Allemma.pl
سه شنبه 10 دی 1398 09:25 ق.ظ
Ini adalah child provier kami yang ke-dua.
https://hotelflyingcrocodile.com/the-greatest-video-baby-monitor-y
دوشنبه 9 دی 1398 03:06 ب.ظ
You may select from many forms of carriers and slings.
99Kh.net
شنبه 7 دی 1398 08:53 ب.ظ
It iis supportive to the baby's ips and backbone.
woofles
شنبه 7 دی 1398 09:04 ق.ظ
I am sure this article has touched all the internet people, its really
really pleasant paragraph on building up new website.
Quyen
جمعه 6 دی 1398 09:34 ق.ظ
Ini adalah baby service kami yang ke-dua.
selfgrowth.com
یکشنبه 24 آذر 1398 04:37 ب.ظ
Award Successful Child Carriers and Toddler carriers.
somaderm return policy
پنجشنبه 7 آذر 1398 10:36 ب.ظ
USP human development hormone (somatropin).
Lacy
پنجشنبه 7 آذر 1398 02:11 ب.ظ
Genuine HGH Benefits (NewULife Hgh Gel Not Examined Yet).
newulife/natures secret
چهارشنبه 6 آذر 1398 11:09 ب.ظ
What is New U Life SOMADERM Transdermal Gel.
newulife income
چهارشنبه 6 آذر 1398 10:41 ب.ظ
XYGENYX, a licensing company for FDA-registered products.
new u life ceo
سه شنبه 5 آذر 1398 05:23 ب.ظ
They have items to offer or services to offer.
new u life ingredients
سه شنبه 5 آذر 1398 04:39 ب.ظ
XYGENYX, a licensing firm for FDA-registered products.
somaderm dosage
سه شنبه 5 آذر 1398 02:08 ب.ظ
What is New U Life SOMADERM Transdermal Gel.
www newulife com bodybylo
سه شنبه 5 آذر 1398 12:46 ق.ظ
XYGENYX, a licensing company for FDA-registered items.
somaderm forum
شنبه 2 آذر 1398 01:15 ب.ظ
USP human growth hormonal agent (somatropin).
somaderm new life
شنبه 2 آذر 1398 12:08 ب.ظ
Genuine HGH Benefits (NewULife Hgh Gel Not Checked Yet).
new life business Cards
شنبه 2 آذر 1398 11:33 ق.ظ
USP human growth hormonal agent (somatropin).
Mei
یکشنبه 19 آبان 1398 12:05 ق.ظ
It's supportive to the infant's hips annd spine.
Kirsten
شنبه 18 آبان 1398 06:03 ب.ظ
Convertible automobile seats grow wuth thee child.
https://en.kimeracorp.net/wiki/baby_screens_your_further_pair_of_eyes_and_ears
شنبه 18 آبان 1398 02:15 ب.ظ
Preserve tabs in your toddler with a video child
monitor.
Abbey
شنبه 18 آبان 1398 01:29 ب.ظ
Child screens supply peace of mind.
Http://Encyclopedia.Php.Xdomain.Jp/E/Index.Php?Title=Something_Really_Terrifying_Came_By_This_Household_S_Child_Monitor
شنبه 18 آبان 1398 10:46 ق.ظ
Audio child monitors are a extra inexpensive possibility.
Edwardo
شنبه 18 آبان 1398 04:58 ق.ظ
Audio displays aare the unque child monitor.
Scot
شنبه 18 آبان 1398 03:03 ق.ظ
Hold tabs on your little onee with a video child monitor.
www.tagsandthreads.com
یکشنبه 12 آبان 1398 12:35 ق.ظ
Nak cerita pasal Child Service untuk Aisyah.
new u life keto drink
شنبه 11 آبان 1398 03:17 ق.ظ
An artificial USP human development hormonal agent (somatropin).
Janet
شنبه 11 آبان 1398 02:36 ق.ظ
Nak cerita pasal Child Provider untu Aisyah.
new u life dallas event
جمعه 10 آبان 1398 11:06 ب.ظ
USP human development hormonal agent (somatropin).
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

← آخرین پستها

← نویسندگان

← ابر برچسبها

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic