مرصاد

ریاض به اتاق فتنه اسرائیل در منطقه تبدیل شده است

شنبه 21 خرداد 1390

نویسنده: عمار |

ریاض به اتاق فتنه اسرائیل در منطقه تبدیل شده است

یك نویسنده عرب به افشای ابعادی از روابط آل سعود و رژیم صهیونیستی پرداخت.

به گزارش اسلام تایمز، صادق الاسعد در گزارش خود یادآور شده است: برخی خبرها حاكی از آن است كه ایهود اولمرت نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی با یك مقام بلندپایه عربستان (احتمالا ملك عبدالله) در اردن دیدار كرده است. همچنین این گزارشها از انجام دیدارهای جمعی از مسئولان اسرائیلی با بندربن سلطان از شاهزادگان بانفوذ سعودی حكایت دارد و از جمله منابع آگاه به انجام چنین دیدارهایی را در سالهای 2006 و 2007 بین شاهزاده بندر و مقامات اسرائیلی تاكید دارند هرچند كه ملاقات اولمرت و ملك عبدالله در اردن را تایید نمی كنند.
این گزارش می افزاید: «تركی فیصل سفیر سابق عربستان در آمریكا با مئیر داگان رئیس پیشین موساد دیدار كرده است. همچنین منابع كانادایی از وجود فعالیتهای مشترك عربستان- اسرائیل در خاورمیانه، آسیای میانه، شاخ آفریقا و منطقه قفقاز خبر می دهند كه در پی برخی اهداف است از جمله؛ تضعیف قدرت مصر در دوره پس از سقوط مبارك به واسطه حمایت از گروههای سلفی و وهابی، هدف قراردادن دوستان ایران نظیر سوریه و همچنین آموزش برخی عناصر برای ایجاد هرج و مرج در مناطق مختلف به كمك انگلیس. این آموزشها در عربستان انجام می شود.»
یادآور می شود در جریان حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان و باریكه غزه، برخی گزارشها از هماهنگی و حمایت همه جانبه رژیم سعودی نسبت به جنگ افروزی اسرائیل حكایت می كرد. همان زمان بود كه گروههای مقاومت منطقه نام شبكه العربیه را به العبریه تغییر دادند.

نظرات() 

دورخیز جریان انحرافی برای انتخابات

شنبه 21 خرداد 1390

نویسنده: عمار |

دورخیز جریان انحرافی برای انتخابات

یك عضو بدنام حلقه انحرافی كه پیش از این به دلالی در دانشگاه آزاد می پرداخت، اكنون نقش مشابهی را برای حلقه مذكور ایفا می كند.

نامبرده اخیرا با سوء استفاده از برخی ناهماهنگی ها در جریان ادغام وزارتخانه ها و خلأ پیش آمده، از طرف حلقه انحرافی مامور شده تا مدیران چند شركت را احضار نموده و با آنها برای نقش آفرینی در انتخابات اتمام حجت كند. این فرد كه ظاهرا پیش از این قرار بوده با ایرانیان مقیم خارج ارتباط بگیرد، اكنون مدیران چند شركت را بدون هیچ وجاهت حقوقی و قانونی احضار كرده و تذكر داده كه اگر به نفع حلقه متبوع وی نتوانند در انتخابات- به شكل منطقه ای و استانی- نقش آفرینی كنند، باید با جایگاه مدیریتی خود خداحافظی كنند! وی حتی تهدید كرده كه در صورت عدم تحرك كافی، افراد جایگزین هم مشخص شده اند.
گزارش رجانیوز حاكی است: یكی دیگر از افراد موثر در جریان نفوذی نیز كه عمدتا در حوزه صنعت فعالیت می كند، به رایزنی با مدیران صنعتی پرداخته و از آنها می خواهد تمام ظرفیت خود را برای جذب رای به ویژه در شهرهای كوچك از طریق ارائه تسهیلات به نام فرد مورد حمایت این جریان به كار بگیرند.
به دلیل تغییرات در راس سه وزارتخانه مهم رفاه، صنایع و نفت كه شركتهای زیرمجموعه زیادی نیز در زیرمجموعه این وزارتخانه ها قرار دارد، جریان نفوذی با سوء استفاده از اشراف نداشتن سرپرستان وزارتخانه ها، در حال نفوذ دادن مهره های وابسته به خود است.
كیهان آمادگی دارد در صورت تداوم این تحرك انحرافی توسط فرد بدسابقه مذكور، گزارشهای بیشتری را منتشر كند.

نظرات() 

تو یكی دیگه لطفاً ... شو!

شنبه 21 خرداد 1390

نویسنده: عمار |

تو یكی دیگه لطفاً ... شو!

انتشار تحلیلی از طنزنویس خارج نشین نشریات زنجیره ای كه اپوزیسیون را دعوت به عبرت گرفتن از رفتارهای هیجانی كور می كرد، دور تازه ای از زد و خوردها را در درون اسب تروای اپوزیسیون كلید زد.

«ا-ن» كه اكنون در بروكسل روزگار می گذراند بهمن سال 88 به خاطر دفاع از پروژه «اسب تروا برای 22 بهمن و فتح میدان آزادی»! مورد شماتت فراوان گروهك های اپوزیسیون قرار گرفت. وی چند روز پیش از موضع دعوت به عقلانیت و خردورزی درآمده و نوشته بود كه با هزار نفر نمی شود در ایران انقلاب درست كرد و تتمه مخالفان را برای آسیب دیدن به خیابان فرستاد چرا كه شرایط انقلاب اصلاً فراهم نیست.
انتشار این رهنمود آن هم از جانب كسی كه خود باعث به تله افتادن شماری از افراد میدانی گروهك ها شده بود، لج برخی از عناصر وابسته به اپوزیسیون را درآورد چنان كه یكی از همكاران بالاترین با قلمی طعنه آمیز و آمیخته به اغلاط املایی تعمدی نوشته است: آقای [ن] گویا خارج نشینی بر شما هم اثر كرد و اون محسن سازگارایی كه فرمان فتح رادیو تلویزیون را در 22 بهمن 1388 داده بود!! شما را از راه به در كرد! صد رحمت به اسب تروای شما. اگه یه میلیون آدم میومد، حرف شماها واقعن عملی می شد. اشكال كار شما این بود كه آرزو را واقعیت تصور كرده بودید و درجه التهاب را اشتباه خانده بودید و چه دكتر خترناكی! در حالی كه رهبران شاخه مسلمانان رحمانی و دمكرات جنبش سبز، كه اصلن طرح راه پیمایی 25 بهمن، ایده آن ها و مشاورینشان بود، دعوت به سكوت می كردند، از خودت بگیر تا برسی به آقا محسن و مریم و مسعود مرده و بنی صدر و سلطنت طلب و غیرو، همه گفتید بروید بیرون و تا پیروزی به خانه برنگردید و دو شاخ گنده نصیب ما كردید در همان روز 25 بهمن... البته شما اگر عمرن گفته باشید لنگش كن.
طعنه اخیر بالاترین اشاره به آخرین نوشته نبوی در روزنت است كه با لحنی آمیخته به غلط كردم اذعان كرد، وقتی می نویسد لنگش كن، مورد اعتراض واقع می شود و وقتی هم می نویسد لنگش نكن، باز مورد اعتراض و ناسزا قرار می گیرد!

نظرات() 

زلزله در اپوزیسیون! نفوذی بعدی كیست؟

شنبه 21 خرداد 1390

نویسنده: عمار |

زلزله در اپوزیسیون! نفوذی بعدی كیست؟

پخش مستند «الماسی برای فریب» كه گوشه های نفوذ سیستم اطلاعاتی جمهوری اسلامی در عمق محافل ضدانقلاب مقیم اروپا و آمریكا را به تصویر كشیده، باعث یك زلزله تمام عیار در این محافل شده است.

این محافل با حمله شدید به عناصر مرتبط با رضا مدحی طی دو سال گذشته، از خود پرسیده اند نفر بعدی كه به ایران می گریزد و از اندرونی اپوزیسیون خبر می برد چه كسی خواهد بود؟ رجب مزروعی؟ اردشیر امیر ارجمند؟ مجتبی واحدی؟ محسن مخملباف یا...؟ آنچه می خوانید گزیده ای از این بازتاب هاست كه در عین حال ابعادی از ضربه وارده به ضد انقلاب را روایت می كند.
سایت صهیونیستی بالاترین در واكنشی نوشت: رضا مدحی كه خود را به گروه های اپوزیسیون نزدیك كرده بود، به تازگی سر از تهران درآورده است. او خود را تاجر الماس معرفی كرد و با هدف نزدیك شدن به اپوزیسیون، گره جنبش جمع یاران را راه اندازی كرده به افرادی مانند امیرحسین جهانشاهی، نوری زاده، خوانساری، مخملباف، عبدالله مهتدی و دهها نفر دیگر نزدیك شده بود. او همچنین تلاش كرده بود تعدادی از روزنامه نگاران را در خارج بخرد.
بالاترین در مطلب دیگری كنترل خود را از دست داده و می نویسد: كدام خری این مدحی را جذب كرد؟ بارها به رفقای دوروبر می گفتیم جو زده عمل نكنیم تا رو دست نخوریم. واقعا برای برخی دوستان مقیم خارج متأسفیم كه كلی ادعا دارند ولی فقط آبروی اپوزیسیون را می برند. ای نوری زاده خائن! امروز می فهمیم كه اپوزیسیون خارج واقعا هیچ است.

پایگاه اینترنتی ایران گلوبال نیز در واكنشی قابل تأمل نوشت: «استهزای فریب خوردگانی كه خام مأمور وزارت اطلاعات شده بودند و می پنداشتند مشغول برپا ساختن «دولت در تبعید»اند، زمانی براه می افتد كه در پی همایش سكولارهای سبز در تورنتو می رویم تا مقدمات «همایشی ممكن» را براه بیاندازیم و این نخستین باری نیست كه این آقایان به نام اپوزیسیون ایرانی در پروژه سازی های خود همه مبارزات و امید برای دست یازی به آزادی را به سخره می گیرند سال هاست كه همین مافیا با تسلط اش بر رسانه ها در خیال و رویای بهره وری های شخصی، جنبش سیاسی اپوزیسیون را بازیچه خود قرار داده اند. وجود اینها چیزی جز توهین به اپوزیسیون نیست».
این پایگاه ضدانقلابی می افزاید: امروز با بر ملا شدن چنین گندابی می توان به عمق فاجعه حضور این مافیا در زندگی سیاسی اپوزیسیون پی برد. می توان به نقش آفرینی شان در رسانه های فارسی زبان در تایید و انكار این و آن جریان اندیشید و دریافت كه سی و دو سال دكان های دونبشه سیاست و اندیشه چه زخم هایی بر پیكر اپوزیسیون فرود آورده اند. این رویداد خیانتی بزرگ بود.
اما بخوانید از پایگاه اینترنتی خودنویس كه می پرسد پس از غافلگیری اخیر، در نوبت بعدی باید منتظر سورپرایز كدام یك از افراد دیگری بود كه خود را به عنوان اپوزیسیون در اروپا و آمریكا جا زده اند؛ «بر مدحی ها سرزنشی وارد نیست كه آنها براساس مأموریت جمهوری اسلامی، انجام وظیفه می كنند اما سوالات بسیاری درباره مداحان مدحی ها وجود دارد. دو سال است كه فریاد می زنیم و می نویسیم این جماعت كه با چپاول سرمایه های مردم ایران در خارج كشور آشیانه گزیده و مدام به نام مردم ایران در رسانه ها و توسط به اصطلاح مفسرین خبری و سیاسی تبلیغ شده و جنبش سبز را ملك مشاع خویش می دانند به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و نباید به زنده و مرده این عناصر اعتماد كرد. هرچه ما بیشتر نوشتیم بیشتر متهم به تفرقه گشتیم. بی پرده از آقای نوری زاده كه مدعی بود با بدنه سپاه ارتباط دارد و مدحی به او اطلاعات می دهد، می پرسیم در برابر این رسوایی چه پاسخی دارید؟ مورد مشكوك مشابه سناریوی كمپین سفارت سبز توسط حیدری كنسول ایران در نروژ است. ارتباط حیدری با جهانشاهی و مدحی چه می تواند باشد؟»
«خودنویس» اضافه كرد: اینك باید از آقای نوری زاده پرسید كه این جریان نفوذی تا كجا می تواند در میان اپوزیسیون پیش رفته باشد و چه تضمینی وجود دارد كه فردا، آقایان امیرارجمند و یا واحدی و مزروعی در صداوسیمای جمهوری اسلامی آفتابی نشوند؟ آیا وقت آن نرسیده است دست وابستگان رژیم همچون مدحی و مداحان آنها و كسانی كه سعی در ارتباط گرفتن با آنها براساس منافع شخصی می نمایند، از میان اپوزیسیون جنبش سبز كوتاه شود؟
سایت اپوزیسیونی «رادیو كوچه» یكی دیگر از رسانه های ضدانقلابی بود كه با عصبانیت نوشت: آنچه در الماس فریب مشهود است اینكه بخشی از اپوزیسیون خارج كشور عملكرد بسیار ضعیفی در این ماجرا داشته و آثار و نتایج بسیار زیانباری را متوجه اپوزیسیون خواهد كرد. با پخش این فیلم، اطلاعیه اخیر وزارت اطلاعات مبنی بر دستگیری 30 جاسوس آمریكا و متلاشی كردن یك شبكه پیچیده جاسوسی و خرابكاری وابسته به سازمان سیا معنای بیشتری پیدا می كند. متاسفانه در اثر سهل انگاری برخی اعضای اپوزیسیون در همكاری با مدحی و گروه یاران بی شماری از افرادی كه در داخل ریسك همكاری با خارج را پذیرفته بودند، در معرض خطر دستگیری و حتی اعدام قرار گرفته اند. از سوی دیگر فراموش نكنیم كه به قول معروف با «تو زرد از آب درآمدن» فردی كه خودش و گروه خیالی اش دو سال تمام سوژه اپوزیسیون بوده، انتشار خبرها، تحلیل ها و اظهارات جعلی و بی اساسش ضربه ای سخت بر پیكر اعتماد به جنبش وارد خواهد آورد كه بازسازی آن كار آسانی نخواهد بود. این اتفاق شاید زنگ خطری را برای كنشگران و مبارزان و اعضای اپوزیسیون خارج از كشور به صدا درآورده باشد تا به این راحتی فریب هركسی را نخورده و به قیمت اضافه كردن یك فرد به جمع مخالفان رژیم با آبرو و جان و امنیت مخالفان بی شماری بازی نكنند.
در همین حال سایت بالاترین در نوشته دیگری با نگرانی پرسیده است: نوری زاده ادعا می كرد كه مدحی 13سال منبع او بوده اما حالا همین فرد سرباز گمنام رژیم از آب درآمده است. به راستی چرا و با چه انگیزه ای علیرضا نوری زاده وی را برای اولین بار به عنوان مبارز در رسانه ها به مردم معرفی كرد؟ بعد از علیرضا مدحی چه كسان دیگری به تهران خواهند رفت؟ محسن مخملباف و علیرضا نوری زاده و امیرعباس فخرآور و محمدی؟ كدام یك؟ همین نوری زاده و تلویزیون كانال یك بودند كه مدحی چماقدار رژیم را تطهیر می كردند و او را به عنوان مبارز و... معرفی می كردند، خود نوری زاده هم از مدتها پیش توسط اربابان مدحی خریداری شده و در زمان شاه هم برای ساواك كار می كرد، نوری زاده عاشق كاركردن برای سرویس های اطلاعاتی است.
این رسانه وابسته به اپوزیسیون پرسیده است: این بابارو چه جوری به ایران برگردانده اند؟ نوری زاده آدم شهرت طلبی است كه به هر دست و پازدنی است می خواهد خود را شخص مهمی معرفی كند و این هم سرانجام كارش.
وبلاگ «یار دبستانی» از همكاران شبكه بالاترین نیز این گونه نوشته كه؛ آشنایی من با مدحی 7 ماه قبل در یكی از مسنجرها بود. مدحی با كمال صراحت ادعا كرده بود جمهوری اسلامی تا 3 ماه دیگر سقوط خواهد كرد. وقتی این را گفت دیگر مطمئن شدم كه كلكی در كار اوست(!)
در این میان بخوانید از امیرفرشاد ابراهیمی كه همین چند ماه پیش تهدید كرده بود به ایران بازمی گردد و همه پته اپوزیسیون كلاهبردار را روی آب می ریزد. او اكنون می نویسد؛ بسیاری از همان ابتدا با تردید به سخنان مدحی می نگریستند و بسیاری متعجب از اینكه چطور فردی كه به گفته خود از دل نظام آمده، هنوز از گرد راه نرسیده، این چنین مطرح می شود و دربستر حوادث ملتهب قرار گرفته است. اما هرچه بود اكنون وی در تهران است.
ابراهیمی می نویسد: بی شك اولین كسانی كه تریبون های اطلاع رسانی خود را آن هم در حد وسیع و گسترده و مداوم در اختیار این فرد معلوم الحال گذاشته و از او یك «قهرمان ملی» و «سردار تواب» ساختند باید پاسخگو باشند. جواب ناامید كردن آنهایی كه ساعتها می نشستند پای رادیوها و تلویزیونها و برنامه های هیجانی وی را می دیدند و به سقوط جمهوری اسلامی امیدوار می شدند را چه كسی اكنون باید بدهد؟

نظرات() 

وجود شیطان پرستان در جریان انحرافی جدید

شنبه 21 خرداد 1390

نویسنده: عمار |

وجود شیطان پرستان در جریان انحرافی جدید

 اساس تفکر فراماسونرها اومانیست است که برگرفته از یونان و مصر باستان است و در فراماسونری هم جریان دارد و این تشکیلات راه افتاد تا با ادیان مقابله کند البته برخی تنها ادیان را نهی می کنند اما می گویند خدا را قبول داریم.

 مهر: رئیس موسسه مطالعات تاریخی ایران معاصر گفت: در جریان انحرافی جدید سر و کله شیطان پرستان دیده می‌شود و در اعترافات یکی از افرادی که دستگیر شده است این مطلب دیده می‌شود.

موسی فقه حقانی در همایش بررسی "جریان شناسی تاریخ معاصر ایران؛ فراماسونری" که ظهر پنجشنبه در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد در سخنانی با موضوع تاریخچه فراماسونری گفت: فراماسونری یک تشکیلات نخبه گرا و نهان روش است و کاملا مخفی عمل می‌‌کند و اسرارش را به هیچ وجه افشاء نمی‌‌کند.

وی ادامه داد: این تشکیلات توسط الیگارشی یهود ساخته شد و قصدش این است که سلطه یهود را بر جهان حاکم کند. این جریان صرفا جاسوسی و سیاسی نیست بلکه علاوه برسیاسی و جاسوسی بودن تشکیلاتی فرهنگی نیز هست و بر روی جذب نخبگان تمرکز دارد.

فراماسونرها متأثر از شیطان پرستان هستند

فقه حقانی عنوان کرد: این گروه خود را ادامه تشکیلات صنف بنایان می‌دانند و برخاسته از چند تشکل شیطانی قرون وسطی هستند که می‌خواهند خود را گروهی بی آزار که به دنبال ساختن انسانها است تعبیرو معرفی کنند.

وی افزود: ادعای اینها این است که حضرت آدم اولین فراماسونر است و با کمی تخفیف حضرت سلیمان را به علت ساختن معبد فراماسون می دانند که هیچکدام از اینها سندیت ندارد.

این محقق فراماسون پژوه با بیان اینکه تفکر کابالایی ریشه در مصر باستان دارد اضافه کرد: کابالایست یک رویکرد اومانیستی و دنیاگرایانه نسبت به انسان و جهان دارد.

خالکوبی؛ نماد کابالایی

حقانی ادامه داد: فرقه دیگری که جز کابالا در شکل گیری فراماسون نقش دارد شهسواران معبد است و نمادهای آن خالکوبیهایی است که فوتبالیستهای اروپایی نظیر دیویدبکام و ... انجام می دهند و امروز در برخی از فوتبالیستهای ما نیز نفوذ کرده است.

وی با اشاره به رویکرد شیطان پرستانه این گروهها اظهارداشت: در جریان انحرافی جدید نیز سر و کله شیطان پرستان دیده می شود و در اعترافات یکی از افرادی نیز که دستگیر شده است این مطلب آمده است.

این استاد دانشگاه تاکید کرد: فراماسونری نه صنفی است نه مربوط به حضرات سلیمان و آدم است بلکه یک جمعیتی است که از درهم آمیختن شرک و شیطان پرستی به وجود آمده که قصد سلطه بر جهان را دارد.

اومانیسم؛ مبنای تفکر فراماسونها

وی افزود: اساس تفکر فراماسونرها اومانیست است که برگرفته از یونان و مصر باستان است و در فراماسونری هم جریان دارد و این تشکیلات راه افتاد تا با ادیان مقابله کند البته برخی تنها ادیان را نهی می کنند اما می گویند خدا را قبول داریم.

فقه حقانی اظهارداشت: یکی از اصول دیگر فراماسونری سکولاریسم است به این معنی که اجازه ندهیم دین و مفاهیم دینی در زندگی و سیاست دخالت کند.

وی ادامه داد: پلورالیسم یکی دیگر از ویژگیهای معرفتی ماسونها است که در آن قرائتهای مختلف به رسمیت شناخته می شود و برتری در میان تفکری وجود ندارد البته به نحوی "دئیسم" را هم ترویج می کنند.

فقه حقانی افزود: دئیست ها معتقدند که خدا ما را آفریده است اما ما با دین کاری نداریم البته در مراحل بالاتر اینها آفرینش را هم منکر می شوند.

عبور از دین در جریان انحرافی وجود دارد

این محقق و نویسنده عنوان کرد: در سخنان رئیس جریان انحرافی هم عبور از دین دیده می شود و می گوید دوره اسلامگرایی روبه پایان است و در جایی می گوید که امام زمان هم بیاید دیگر با زبان دین با مردم دنیا سخن نمی گوید.

وی اظهار داشت: نگاه جهانی از دیگر ویژگیهای فراماسونرها است که در جریان انحرافی جدید هم دیده می شود اساسا فراماسونری با شعار جهان محوری تاسیس شد تا براساس اصولی مانند برادری، برابری و آزادی دنیا را تسخیر کنند.

اولین فراماسونر ایران

استاد تاریخ دانشگاه بااشاره به تاریخچه فراماسونری در ایران اظهارداشت: میرزاحسن خان ایلچی که یهودی بوده و به ظاهر مسلمان می شود اولین فراماسونر ایران بوده و این پدیده یهودی تازه مسلمان شده ضربات زیادی به کشورهای اسلامی وارد کرد.

وی افزود: در حساس ترین مقطع از تاریخ ایران و در دوره فتحعلی شاه قاجار فراماسونرها نفوذ می کنند و این بلاها را بر سر کشور می آورند و بزرگترین خدمت را به سیاستهای استعماری انگلیس می کنند و جلوی حرکت علما را می گیرد.

حقانی اظهارداشت: فراماسونری با توجه به نهان روشی هیچوقت با تابلو و پلاکارد وارد نمی شود ولی وقتی سیطره عمومی پیدا کرد ممکن است بروز داشته باشد اما اساس کار آنها نهان روشی است و در غرب هم به خوبی نمی توان نمادی از آنها را دید.

نظرات() 
 • تعداد کل صفحات : 2 
 • 1  
 • 2  

← آخرین پستها

← نویسندگان

← ابر برچسبها

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو